Temat: [Escape - Kuga USA] Aktywacja cyfrowego prędkościomierza
View Single Post
Stary 26-07-2022, 21:43   #15
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Aktywacja cyfrowego prędkościomierza

Cytat:
Napisał mkfan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...żeby mi wyciągnął potrzebne pliki.
Widzę, że Kolega postanowił "dopiąć swego" - choćby miał ponieść straty w sprzęcie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolegi zapał, czas oraz IPC - więc mnie nic do tego.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poniżej pliki (na moim dropboxie) dla Escape 2015 - czy z cyfrowym prędkościomierzem to niech się właściciele wypowiadają...
Jak wiadomo jedynie "bardziej doświadczeni" oraz "prawdziwi fachowcy" robią sobie spisy softu i funkcji poszczególnych wersji...
Ja jestem emerytem i nwet przez myśl by mi nie przeszło wykonywać czynność tak męczącą jak sporządzenie tego rodzaju notatek...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wspomnę już o tym, że jak ktoś próbował mnie namówić na aktualizację oprogramowania w IPC FF3 albo w Escape/Kudze to nigdy nie zawahałem się mojemu kotu od towarzystwa w robieniu aut - "Miśce" - wskazać tego delikwenta jako podmiotu natychmiastowej napaści...

Tak więc ma Kolega "zabawki" i może sobie do woli wyżywać się w czynnościach aktualizacyjnych...

Good luck!

https://www.dropbox.com/s/fy198h6xuz...-CV4T.zip?dl=0
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Escape-IPC-2015.jpg (70.4 KB, 34 wyświetleń)
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 27-07-2022 o 08:43
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem