Temat: [Ranger 2006-2011] Ulepszamy Rangera
View Single Post
Stary 29-09-2008, 10:55   #18
kumacha85
ford::beginner
 
Avatar kumacha85
 
Zarejestrowany: 07-06-2008
Skąd: ZIĘBICE/STRZELIN
Model: RANGER LIMITED
Silnik: 2,5 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 11
Domyślnie Re: Ulepszamy Rangera

witam!!
z ulepszeń Rangera polecam plandekę na pakę...
ja kupiłem taką z allegro za 970 PLN w lipcu i na razie się sprawuje... jak będę miał chwile w weekend to zrobie zdjęcia... w lipcu byłem z tą plandeką w Bułgarii i sprawdziła się i oczywiście auto wygląda elegancko..
bo hardtop jest tragiczny i za Chiny nie ściągnę orurowania z paki :fcp2

polecam też osłonę na przedni zderzak!! znalazłem nawet za 1500 na allegro fajne orurowanie!!
zaraz po powrocie z Bułgarii, tj. w środku lipca mój brat miał jechać nad morze - mieszkam na dolnym śląsku..
zrobił osiem kilometrów i nadział się na sarnę.. niby nic - z wierzchu lekko pęknięty zderzak, a wewnątrz tragedia!!
wiatrak uszkodził chłodnicę oleju, uszkodziła się chłodnica klimy i wygięła przednia belka. na szczęście ani maska, ani reflektory nienaruszone!!
auto było robione przez dwa miesiące!! tragedia!!
wszystko przez ubezpieczalnię - Signa coś tam - teraz zmienili nazwę na coś innego, w każdym razie ostrzegam, bo w styczniu ja na pewno nie przedłużę polisy!! wolę nie mieć zniżek!!

miałem jeszcze napisać jak było w Bułgarii...
jechaliśmy w 5 osób. ja i 4 dziewczyny - bardzo wytrzymałe na niedogodności... wyjechaliśmy w czwartek o 16.00 z Wrocka, a koło południa w sobotę byliśmy na miejscu... spaliśmy jedną noc w samochodzie, na parkingu w Rumunii...
jazda to ogólnie droga przez mękę... najgorzej było na wybojach, bo tyłem trzęsło.. szkoda mi było dziewczyn!

drugi mankament to brak automatycznej klimy!! jak kupowałem Rangera, to kupiłem najbardziej wypasioną wersję i porażka - żeby za tyle kasy nie było klimatronika!! raz ciepło, raz zimno - ogólnie nieciekawie!!
ale i tak jestem zadowolony z Rangera!! bardzo dobra widoczność fajnie się zbierał w górach, ale kumple osobówkami i tak musieli chwilami na mnie czekać... spalanie wyszło trochę wysokie - nie jestem w stanie nawet podać ile, bo różnie tankowałem.. ale na 5 osób wyszło na paliwo po około 100 euro.. zrobiliśmy 4000km...
jak ktoś chce wiedzieć więcej proszę pytać!!
__________________
KOCHAM MOJEGO FORDA!!
kumacha85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem