Temat: [Ka 2016- ] Gdzie piszemy o kaczkach 2017
View Single Post
Stary 22-01-2018, 15:39   #11
Eriberonter
ford::beginner
 
Avatar Eriberonter
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 30-05-2013
Skąd: Mikołów -śląskie
Model: KA+ 85KM
Silnik: 1,2-4 zawory-zmienne fazy rozrządu-2 wałki rozrządu
Rocznik: 2017
Postów: 48
Domyślnie Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017

Cytat:
Napisał Krystos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na początku roku byłem z rodzicami odwiedzić salony w celu zakupu dla nich miejskiego auta. Bardzo im się spodobał nowy ford ka plus, o którego istnieniu nawet nie wiedziałem. Wcześniej jeździli fordem fusion 1.4 benzyna i szukali podobnego trochę wyższego samochodu, fiesta wydawała się za niska. Ka plus po zmierzeniu okazał się być gabarytami podobny do Fusiona tylko bagażnik ma mniejszy. Rodzice od dwóch tygodni cieszą się nowym autem. Miałem okazję nim pojeździć i powiem, że jest dobrze wyciszony, przyjemny w środku i dobrze wyposażony, silnik ten mocniejszy 1.2 85 koni wydaje być się wystarczający jest duża szansa że będzie bezawaryjny bo jest wolnossący i czterocylindrowy, kultura jego pracy bardzo wysoka a dziś w małych autach to rzadkość. Podstawowy silnik 70 koni ma do setki 16 sekund, odradzam. Auto ma wygodne zawieszenie, nie za miękkie. Wyposażony w zestaw ford sync 1.1 w wersji 5.11 mam podobny w focusie i podpowiem użytkownikom, że przy połączeniu z telefonem z androidem po dłuższym przytrzymaniu klawisza wybierania głosowego system łączy się z asystentem telefonu, można powiedzieć np "wyślij sms" zapyta do kogo i jakiej treści itd. Fajna sprawa więcej informacji można uzyskać czytając o usłudze google now. Fajnie się prezentuje w kolorze Smoke Grey. Jest już sporo testów auta na Youtube.
Potwierdzam --jeżdzi super, pojeżdziłem już nim i po mieście i po autostradzie, wyciszony super i zawieszenie komfortowe a bagażnik nie jest taki zły, za to jest wyższy ,narty 175cm wchodzą po przekątnej może jeszcze jechać z tyłu jedna osoba,w starej kaczce musiałem wkładać do tyłu nad tylną półką i tez się jeżdziło, nie jest żle,za takie pieniądze jest takie autoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,
Eriberonter jest offline   Odpowiedź z Cytatem