Temat: [Mondeo 2007-2014] Przestał działać moduł BLUETOOTH
View Single Post
Stary 17-02-2014, 21:00   #33
kr.bi
ford::advanced
 
Avatar kr.bi
 
Imię: Krzys
Zarejestrowany: 21-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Pb 140 Qńa
Rocznik: 2009
Postów: 301
Domyślnie Odp: Przestał działać moduł BLUETOOTH

Cytat:
Napisał piotrali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Convers zobaczysz kontakty dopiero po podniesieniu softu Convers do 0815 lub 1007 u kolegi mayak'a - masz blisko.
nie, nie chodzi o wyświetlanie na conver'ise kontaktów z ksiązki [na tym co u siebie mam 1005 to mi wyświetla]. Chodziło mi o wyświetlanie tytułów, przeglądanie i wybieranie utworów muzycznych [MP3(?)] znajdujących się na fonie "za pomocą" BT. W zdecydowanej większości przypadków działają przyciski z kierownicy (poprzedni/nastepny, ...) ale są modele telefonów [Nokii], które (dalej to moja subiektywna teoria) przez to że w protokole Bluetooth posiadały zaimplementowane niestandardowe (wymyślone przez Nokię) funkcjonalności umożliwiały wymianę komunikatów "w obydwie strony". Po BT do andka moduł BT/VC potrafi wysłać polecenie "odtwarzaj następny/poprzedni", z kolei andek po BT do modułu BT/VC nie potrafi wysłać chociażby nazwy odtwarzanego utworu. A Symbian potrafi (!)

pozdrófka


Przepraszam, że w poprzednim poście nie wyartykułowałem się precyzyjnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kr.bi jest offline   Odpowiedź z Cytatem