View Single Post
Stary 28-02-2019, 17:26   #6
7gsi
ford::average
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 12-06-2013
Skąd: szczecin
Model: Focus
Silnik: 1,0 ecoboost 125KM
Rocznik: 2016
Postów: 52
Domyślnie Odp: Luz przekładni kierowniczej - regeneracja

Cytat:
Napisał michaas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,

Dzięki za odpowiedzi.
Właśnie nic nie czuję ani nie słyszę żadnych stuków, natomiast może nie jestem aż tak bardzo "techniczny" żeby wyczuć ewentualny luz jeśli jest jeszcze nieduży.
Czy Ktoś z Forumowiczów przerabiał już w ogóle temat regeneracji/wymiany przekładni kierowniczej w Focusie MK3?
I czy Ktoś jest w stanie polecić jakiś dobry warsztat na Śląsku, który zajmuje się takimi regeneracjami lub chociaż może dobrze zdiagnozować czy taki luz u mnie występuje?

PS. Staram się mieć w samochodzie zawsze wszystko sprawne itp itd, natomiast średnio podoba mi się wizja wydawania ponad 2000 zł jeśli nie jest to jeszcze konieczne, stąd chciałbym żeby jeszcze jakiś inny mechanik sprawdził mi tę przekładnię.
Zanim wydasz 2k pojedz na skp i wydaj 20pln - popros o sprawdzenie przekladni, mocowania przekladni do budy, koncowek drazkow, sworzni i jablek drazkow w samej przekladni. Kazdy, nawet srednio rozgarniety mechanik to potrafi.
__________________
Foka 1,0eb & 1,5eb... & Grand WK 5,7 V8 + KTM 1190 adventure
7gsi jest offline   Odpowiedź z Cytatem