View Single Post
Stary 11-05-2017, 14:50   #87
beekeeper
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 19-12-2016
Skąd: Gdynia
Model: edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 8
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Cytat:
Napisał maciekq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A brudzenie drzwi.. u mnie bardziej widać to na tych tylnych, też będę musiał pomyśleć nad chlapaczami, tylko czy auto nie straci na swoim wyglądzie przez to?
podkleiłem czarne uszczelki samoprzylepne (mam czarne auto) - problem częściowo rozwiązany, częściowo bo dalej jest brud ale dużo mniejszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał pkomi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do nagłośnienia, nie jest to mistrzostwo świata (zestaw premium) ale jak trochę pogra i że tak powiem głośniki się ułożą to nie jest źle. Kwestią jest również odpowiednie ustawienie no i jakie kto ma preferencje i jakiej muzy słucha.
Dla mnie auto bardzo komfortowe i nie żałuje zakupu.
widziałem ana amerykańskim forum, że można wypełnić dodatkowo subwoofer, podobno poprawia głębokość basów, zamierzam to zrobić

Cytat:
Napisał loniu74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja zrobiłem eksperyment i wyzerowałem wskazania jednego komputera,i zacząłem jeździć "świadomie" - nie przyciskać gwałtownie. Faktycznie nawet przy krótkich odcinkach można mieć spalanie na poziomie 9,5 L co przy jeździe mieszanej dałoby pewnie okolice 9 L. Nie jest źle.
mam 5 tyś przebiegu, spalanie 8,9l, cykl mieszany

Ostatnio edytowane przez beekeeper ; 11-05-2017 o 14:56
beekeeper jest offline   Odpowiedź z Cytatem