Temat: [Mondeo 2000-2007] 2.0 Duratec - dynamika auta
View Single Post
Stary 28-06-2011, 18:37   #49
Siwyxxx
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-04-2010
Skąd: Koszalin
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 PB 150km
Rocznik: 2001
Postów: 115
Domyślnie

Cytat:
Napisał bolek-tarnow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak ci tak zle, to na jaka cholere jezdzisz tym autem? po co je kupiles? sprzedaj, BeEmke z 1999r i smiga do woli zagladajac smierci w oczy...


Naucz się się czytać! najlepiej od początku danego wątku i wówczas zobaczysz na jaki ważki temat toczy się debata, a nie cytujesz mój ostatni post i go oceniasz. Kolega" rotor" i "krzyk" delikatnie mówiąc gloryfikowali moją wypowiedź. Dlatego przytoczyłem dane ze strony autocentrum.pl ażeby każdy zdał sobie sprawe z tego że FORD MONDEO 2.0 PB na tle konkurencji z tego samego segmentu klasowego nie jeist dynamicznym autem. Owszem ma kopyto ale trzeba go kręcić min. na 4 tyś obrotów ( pisałem o tym wcześniej) Poza tym nie sprzedam forda i nie kupie BMW ani Passata bo są o kilka tyś droższe , a jak nie wierzysz to idź do byle jakiego komisu!!!

Cytat:
Napisał ethernal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozwolisz, że pominę I-szą część twojego wywodu bo nie nadaje się do skomentowania. Natomiast porównania, które podałeś są trochę nie na miejscu, ponieważ albo te auta są parę set kilo lżejsze od Mondeo albo posiadają silnik z turbiną co delikatnie rzecz ujmując zamazuje obraz... półprawdę należy traktować jak kłamstwo!
VW passat jest lżejszy i mniejszy ? pierwsze słyszę.Tylko podaj mi źródło tych informacji,z chęcią się z nimi zapoznam.

Cytat:
Napisał rotor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli że co?
Jeżeli ktoś przykładowo nie przekracza 100 km/h, to nie ma pojęcia o dynamice auta?
A Tobie przy jakiej prędkości śmierć zagląda w oczy?
Nie za bardzo jestem w stanie dostrzec tu związek z tematem wątku.
Może darujmy takie uwagi...
Nie! to znaczy,że jeżeli na autostradzie /drodze szybkiego ruchu nie przekracza 100km/h to nie wie co jego auto potrafi dlatego nie powinien się wypowiadać na temat dynamiki auta bo najzwyczajniej w świecie go nie zna!(dynamiki) To tak jakby prawiczek polemizował o seksie.
drugiej części twojego istnego majstersztyku nie będę komentował bo mam wrażenie ,że jesteś swarliwy.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 28-06-2011 o 19:24 Powód: Pisanie post po poście - REGULAMIN!!
Siwyxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem