View Single Post
Stary 03-02-2014, 13:15   #1
toudi17
ford::beginner
 
Avatar toudi17
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 05-02-2013
Skąd: Kalisz
Model: Ford Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 44
Domyślnie Moduł Komfortu - Wymiana/Dobór i oznaczenia

Witam Wszystkich zainteresowanych tematem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mianowicie mam taki problem. Przestał mi działać w ogóle centralny zamek z pilota, kluczyka, w środku, tylna klapa ze środka jak i z pilota również nie działa, domykanie szyb i inne z tym związane bajery też odmówiły współpracy.

Przerabiałem róznego rodzaju tematy i nie jest to nic związanego z zamek w drzwiach kierowcy. Po wizycie u mechanika stwierdził że zadnych oznak życia nie ma w Module Komfortu, dochodzi do niego sygnał ale nie podaje dalej.

Więc postanowiłem go wymienić a tutaj pojawia się sporo pytań. Na moim są takie oznaczenia: Siemens 5WK4 8731B T83SA, 1S7T-15K600-GB, CONTR. ASY-R/ CONTR LK & ALAM SYS MN.

To co zaznaczyłem kolorem czerwonym najczęściej jest inne, i tutaj moje pytanie, za co poszczególne oznaczenie odpowiada?
Niżej moduł dla przykładu i czy on będzie pasował?
http://allegro.pl/modul-komputer-kom...861172817.html

Ja mam Mondeo 2.0 TDDi Ghia 2001r.

Z Góry dziękuje za pomoc. Krystian Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
toudi17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem