View Single Post
Stary 27-10-2016, 08:57   #77
bestia150
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-03-2015
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 207
Domyślnie Odp: Chiptuning Fiesta ST 1.6eb 182KM

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo przy Twoim średnim spalaniu 8,5 na setkę
Podskoczyło mi ostatnio do 9-ciu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo nie wykorzystujesz wyższej mocy po chipie
Nie muszę sobie nic przedłużać ścigając się spod każdych świateł czy poganiając kogoś na autostradzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiedziałem, że auto tuninguje się po to, aby jeździć jak wariat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Żeby zarżnąć silnik to podejrzewam, że wystarczy przejechać te 60 min. na dwójce przy odcince. To akurat można łatwo sprawdzić i nie trzeba wymyślać tak absurdalnych testów, aby udowodnić Twoją teorię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

EDIT:
Aha, i ja nigdzie nie napisałem, że 1.6EB zmodzony na 270KM wytrzyma tyle samo co seria. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że skoro Mountune wykonuje taką przeróbkę oraz ma akredytację Forda to świadczy o tym, że ten silnik jednak ma potencjał i pewnie jeszcze większe możliwości.

Ostatnio edytowane przez bestia150 ; 27-10-2016 o 09:04
bestia150 jest offline   Odpowiedź z Cytatem