View Single Post
Stary 25-08-2010, 16:52   #26
bikej
ford::average
 
Avatar bikej
 
Zarejestrowany: 24-11-2006
Skąd: opolskie
Model: Focus
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 184
Domyślnie Odp: centralka ford fusion

Cytat:
Napisał pawel182 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A nie lepiej wymienić moduł GEM i mieć oryginalny kluczyk?
Generalnie uważam że łatwiej lub trudniej ale obie te rzeczy podane w linkach da się zamontować. Do kluczyka będzie trzeba przełożyc immobilizer ze starego kluczyka.
Co do podłączenia centralki.....nie wiem czy sam zamontujesz? nie znam Twoich zdolności ale jak sie pytasz to może świadczyc że raczej z kabelkami się nie bawisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzieki za odpowiedz!:]
Czyli mam szukac modulu GEM do fusiona/fiesty w wersji ze sterowaniem zamka via pilot, tak? Bede sie zatem rozgladal. Domyslam sie, ze bedzie to wiecej kosztowalo(?), ale moze faktycznie warto.
Co do pytania o moje mozliwosci instalacyjne to pewnie masz racje. Ale wydaje mi sie, ze jak bede mial schemat to sobie poradze (w koncu jestem inz.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).
__________________
Focus 1.8TD --> Mondeo 2.0TD & Fusion 1.4 --> Smax 2.0TD --> Ranger 2.5TD --> der Neue Fiesta 1.25 --> Focus MK2FL (historia zatoczyła koło
Ulubione auto: Subaru SVX:]
bikej jest offline   Odpowiedź z Cytatem