Temat: [Fiesta 2001-2008] Check Engine - Wypadanie zapłonu
View Single Post
Stary 04-05-2016, 10:31   #14
fiesta_zabrze
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 08-04-2016
Skąd: Zabrze
Model: Fiesta
Silnik: Duratec 1.25 75KM 16V
Rocznik: 2004
Postów: 8
Domyślnie Odp: Check Engine - Wypadanie zapłonu

Myślę, że przez to, że teraz luzy są pikobelo ustawione, może źle dawkować gaz sterownik STAGa. Ale to tylko moje domysły.

Przy poprzedniej regulacji gazu były ustawione pod :stare" luzy i jakoś to grało póki nie zaczął się mój problem. Teraz są luzy ustawione prawidłowo a gaz po staremu.

Jestem już umówiony do gazownika (myślę, że najlepszego na śląsku - o ile nie w Polsce - GZW Zbrosławice). U niego zakładałem instalacje i co 10 tys. robię przeglądy i zawsze błysk. Zero problemów. Tak na marginesie to polecam gościa bo wie co robi.

Inna rzecz, że ma długie terminy oczekiwania, ale to chyba akurat dobrze o nim świadczy. Mi się udało wciśnąc jakimś cudem na 31 maja. Wtedy zobaczymy.

Dla pewności sprawdzę spalanie na benzynie tylko, że będę musiał zalać pod korek a w baku może z 8l będzie teraz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zaboli portfel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fiesta_zabrze jest offline   Odpowiedź z Cytatem