View Single Post
Stary 11-10-2018, 11:15   #9
Brumm
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-10-2018
Skąd: Wrocław
Model: FORD MONDEO
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Wycieki płynu chłodniczego

Cytat:
Napisał LEŚNICZY Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pękający zbiorniczek to norma w FUZJI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wymieniłem i spokój Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Witam
Też mam problem z wyciekającym płynem. Myślałem na początku, że może wycieka przez pompę wody i na paskach rozpryskuje płyn.

Mam widoczne jakieś pęknięcia na zbiorniczku, ale jak go wyciagnąłem nic nie cieknie. Po jakimś czasie widoczny płyn jest na kielichu pod zbiorniczkiem więc chyba na 100% uszkodzony jest zbiorniczek wyrównawczy bo raczej pało prawdopodobne żeby płyn się tam dostał z pompy wody.

A może mi ktoś jeszcze powiedzieć jak odpowietrzyć mojego Fusion 1,4 benzyna 2007 rok. Wiadomo wyleje mi się tyle płynu ile w zbiorniczku i trochę z węża więc tylko doleje, ale chciałbym odpowietrzyć.

Ostatnio edytowane przez Brumm ; 11-10-2018 o 11:24
Brumm jest offline   Odpowiedź z Cytatem