Temat: [Ogólne] Lpg w 1.5 Ecoboost
View Single Post
Stary 30-10-2018, 21:05   #164
bartek2504
ford::average
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 11-02-2014
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 EB 240KM +lpg KME NEVO SKY DIRECT
Rocznik: 2015
Postów: 83
Domyślnie Odp: Lpg w 1.5 Ecoboost

Cytat:
Napisał michu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z racji faktu, że chyba zostawię sobie fordzika na dłużej, zacząłem interesować się tematem lpg do tego auta. Czy ktoś może podzielić się opinią o instalacji z "dotryskiem" pb czyli ta niby V generacją po dłuższym czasie użytkowania ?
We wrześniu "załozyłem" lpg do 2.0eb 240km hb, sterownik nevo sky direct ver2, reduktor kme gold gt, wtryski yeti+, zbiornik 58L - tankowany do 52L,

przejechalem prawie 3000km, spalanie ok 11L -12 lpg w miescie + minimum 2L pb, w trasie pali ponizej 10L lpg przy normalniej jezdzie

z tym spalaniem benzyny dokladnie niewiem jakie jest- na dzisiaj przejechalem 1300km na zbiorniku a wg komputera mam jeszcze pb na ok 120km ale wiadomo ze bedzie to duzo wiecej, chce wyzezdzic prawie do zera i wtedy bede mogl obliczyc realne spalanie pb,

Co do mocy to nie ma kompletnie zadnej roznicy na jakim paliwie aktualnie sie poruszam, za kilka dni ma sie umowic na pierwsze strojenie po instalacji takze mysle ze spalanie beznyny bedzie mozna podkrecic.
bartek2504 jest offline   Odpowiedź z Cytatem