View Single Post
Stary 23-11-2015, 14:22   #2
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 664
Domyślnie Odp: Pakiet Active Park Assist czy możliwy montaż w Polskim ASO?

To co chca tobie zamontować w ASO to zwykle czujniki parkowania, nawet nie oryginalne fordowskie.
Pewnie za ten dokładany system tez pozostanie ci sporo zapłacić jak to w ASO. Zrobisz jak będziesz uważał, ja natomiast bym zrobił tak:

Jest możliwe jak najbardziej domontować całego asystenta poza ASO, tylko musisz sobie zadać pytanie czy będziesz z niego w całości korzystał i jak często. Zdecydowana większość użytkowników nie korzysta z automatycznego parkowania, bo samemu zaparkujesz szybciej. Przydatny jest natomiast pełen parktronik, czujniki przód i tył wraz z wizualizacja na Radiu i ja bym zainwestował w ten system na elementach forda. Będziesz miał system taki jak przy zamówionym samochodzie tyle ze bez automatycznego parkowania.
Ja sam miałem sobie założyć takie nie oryginalne czujniki, ale na cale szczęście poczekałem i założyłem oryginalne PDC i nie żałuje.

W Warszawie pomoże ci @mayak , z częściami pewnie nie będzie problemu.
__________________
Fordplus.pl
IDS | GFDRS | UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
////// ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP //////

609 535 500 | krystian@fordplus.pl
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem