View Single Post
Stary 07-12-2017, 16:19   #4
Thomsit
ford::average
 
Avatar Thomsit
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 16-07-2016
Skąd: Lublin
Model: Ford Mondeo Sport Estate
Silnik: 2,0 TDCI 141KM 353Nm
Rocznik: 10/2009
Postów: 119
Domyślnie Odp: slizgajace sie sprzeglo przy wyzszych predkosciach po wymianie calego zestawu LU

Cytat:
Napisał Gregi86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mozesz miec ten sam przydadek co ja,
podczas wymiany sprzegla nie zostal wymieniony uszczelniacz na wale i to on padl.
co do sprzegla to bys poczul wpadajacy pedal ktory twardnieje po kilkukrotnym nacisnieciu.
No wlasnie uszczelniacz byl wymieniony na wale bo juz miakem wyciek a zreszta w Solidzie sami mnie o tym poinformowli ze podczas takiej naprawy wymieniaja odrazu uszczelniacz.

Bump:
Cytat:
Napisał rostex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Reklamować, nie dywagować.
No juz jestem umowiony po nowym roku na reklamacje ciekawe co to wyjdzie m.ie to zalatuje na nieustawiony sac albo niedokonca poprawny montaz

Bump: A zapytam tak czy jest mozliwa jakakolwiek usterka z turbosprezarka ze bedzie dawalo smrodem spalonego sprzegla?czy jesli np byl by wyciek okeju na kokektor w ci watpie bo nad kokektorem nima nic co by moglo puszczac olejem bo juz mam takje czazem mysli ze to moze cos nie tak z turbo bozasem zdaza sie kangurkowanie podczas dynamiczego rozpedzania ale.row.oczesnie ti moze byc sprzeglo w tym momencie sie podslizgiwujace sie.

Czyli chyba jestem pierwszy o ma takie kuku w mk4
Thomsit jest offline   Odpowiedź z Cytatem