View Single Post
Stary 10-05-2019, 05:59   #15
mnx
ford::amateur
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 27-09-2016
Skąd: Oleśnica
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratec
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford C-MAX 1.0 ecoboost 125KM - Co o nim sądzicie?

Cytat:
Napisał dzikrobert Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie, nikt za Ciebie ani nie będzie jeździł, ani nie będzie utrzymywał. Poczytaj opinie o aucie silniku i komisie! To nie jest mała kwota więc może lepiej dołożyć trochę czy pojechać trochę dalej i mieć pewniejsze auto bo jednak nikt nie sprzedaje auta żeby tracić i nikt nie chce kupić auta żeby dokładać

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Co do opinii o samochodzie i silniku to właśnie grzebałem w Internecie cały dzień i albo źle szukam albo jest pusto. Dlatego zacząłem pytać na forum.

Ogólnie to nie jestem na niego jakos w 100% nastawiony że muszę kupić. Ceny na otomoto wydają się podobne.

Na motoryzacji się nie znam. To ma być moje drugie auto i chce je kupić co najmniej na 10lat dlatego wybrzydzam co do wyposażenia. Rocznik od 2017 i cena do 80tys jest dla mnie spoko. Jednak chciałem żeby miało pojemny bagażnik i było benzyniakiem. Zaskoczył mnie tylko silniki 1.0 i dlatego utknąłem i pytam czy warto.
mnx jest offline   Odpowiedź z Cytatem