View Single Post
Stary 20-03-2020, 19:47   #914
rzielinski7
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-07-2011
Skąd: Bydgoszcz
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi 163KM/200KM?
Rocznik: 2012
Postów: 78
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Ok, dzięki za zainteresowanie problemem, zacznę może od początku, bo być może zrobiłem gdzieś błąd, i teraz go powielam.
A więc tak swojego czasu spotkałem się z kolegą Leszcz, w celu spolszczenia i wgrania nowych map przy okazji uruchomił mi autoryglowanie(działa ok) i alarm obwodowy, sprawdziliśmy zamknąłem auto i otworzyliśmy mrugały kierunki bez syreny (ale jej nie mam i muszę dokupić).
Kupiłem syrenę z c-max po lift bez podtrzymania (do bagażnika wtyczka jest, chyba że to nie ta,ale chyba nie ma ich tam tyle?) i zamek maski z pinami mój był bez, złożyłem wszystko i dalej nic pomyślałem że coś w ustawieniach jest nie tak.
Kolega Antej pomógł mi sprawdzić wszystko i okazało się że alarm jest aktywowany, a nie ma dźwięku syreny i sygnalizacji otwarcia maski.
Dzisiaj sprawdziłem syrenę podłączając ją na krótko i działa, a kostkę maski zmostkowałem i uzbroiłem alarm po wyjęciu mostka brak reakcji syreny i kierunkowskazów.
Mój BCM to BG9T-14A073-AH
rzielinski7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem