View Single Post
Stary 14-05-2017, 20:02   #1056
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,383
Domyślnie Odp: Cz warto kupić ten egzemplarz?

Cytat:
Napisał Dabcars Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Chciałem spytać czy ktoś z kolegów zna może ten samochód oglądał go i coś o nim wie lub zna może komis w którym stoi i opinie o nim.
Auto ładnie wyglada i pomyślałem o zakupie.
Z góry dziękuje za opinie i pomoc.


https://www.otomoto.pl/oferta/ford-t...-ID6yN6ZP.html
Oj kolego, wzruszają mnie tak dobrze utrzymane osiołki bo mam wielki sentyment do nich, sam bym go kupił bo tak utrzymany ten model wytrzyma bez napraw drugie tyle. Ale jestem realistą, TAKICH OKAZJI NIE MA

Pomyśl, firma kupiła diesel a z klimatyzacją i abs zeby robić 300km miesięcznie? Załóżmy ze był odpalany co drugi dzien więc robił 20km na dzień.

Przyjmijmy ze to prawda, z taką historią i stanem jak jest opisywany nie trafiłby do handlazyny, tylko juz dawno został przekazany swojakowi.
Na zachodzie potrafią liczyć i nie jest prawdą ze pozbywają się samochodów tylko dlatego bo jest stary.
Przeglądam bardzo często oferty sprzedaży tych modeli i jest taki facet z Wrocławia, który co tydzień sprzedaje takie cukierki, wszystko robione na czas itd. Faktem jest, ze przygotowane do sprzedaży są na tip top i wizualnie pięknie sie prezentują. Nie chce wiedzieć co sie dzieje po miesiącu czasu eksploatacji. Dodam ze ten wskazany przez kolegę samochód juz długo w ogłoszeniach się przewija

Ostatnio edytowane przez tomaszjan31 ; 14-05-2017 o 22:11
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem