View Single Post
Stary 10-04-2011, 11:10   #18
Radek S-MAX
ford::average
 
Avatar Radek S-MAX
 
Zarejestrowany: 30-03-2011
Skąd: WOT
Model: S-MAX
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 171
Domyślnie Odp: S-MAX vs. konkurencja czyli ostatnie podrygi VW

Miałem zakupić Touran-a 2008 2.0 TDI (140KM), ale jak poczytałem sobie o awaryjności tego silnika i nie doskonałości Touran, choćby to że jest bardzo nisko zawieszony i wszędzie trze podwoziem i potrafi się zawiesić, a mi potrzeba samochodu do dżungli miejskiej i parkowanie na wysokich krawężnikach i jeździe w lesie to od razu odpadł.

S-MAX raczej wygrywa pod tym względem, parkowałem już w dziwnych miejscach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A jeśli chodzi o awaryjność nie mam osobistego zdania, ale jestem podparty informacjami zaufanych mechaników i znajomego który S-MAX-em zrobił w 3 lata ponad 200 tyś kilometrów i nic z silnikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam że wygląd z zewnątrz i wewnątrz jest na plus dla S-MAX-a nawet dla fana BMW i posiadacza poprzednio tylko limuzyny BMW środek nie odstrasza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było BMW 530iA --> Jest S-MAX 2,0 TDCi

Album mojego FORD S-MAX
Radek S-MAX jest offline   Odpowiedź z Cytatem