View Single Post
Stary 27-01-2017, 08:33   #221
Nielot
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 28-08-2004
Skąd: Białystok
Model: B-Max Titanium
Silnik: 1,0 ecoboost 125
Rocznik: 2013
Postów: 65
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał bialowlosy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, ja dorzucę jeszcze jedną wadę, tylne drzwi. Okej są one świetne na ciasnych parkingach no i bajeranckie bez środkowego słupka, ale są też ciężkie i zauważyłem, że jak jeżdżę z pasażerami zwłaszcza płci pięknej to czasami są problemy z otwarciem, bądź zamknięciem drzwi, bo są za ciężkie. Dodatkowo ostatnio jak były takie większe mrozy to strasznie ciężko drzwi chodziły na prowadnicach.
No są solidne , jak zamykam to jest czym machnąć w porównaniu do Focusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ta zima na Podlasiu nas nie oszczędza ale drzwi przesuwne u mnie chodzą bardzo ładnie. Zauważyłem że pasażerowie maja problemy z otwarciem (przesunięciem) drzwi bo... nie przyciskają na klamce przycisku w pierwszej kolejności a ciągną . Drzwi są masywne to fakt ale chyba bezpieczne. jak to w życiu bywa są zalety i wady.
Nielot jest offline   Odpowiedź z Cytatem