View Single Post
Stary 22-01-2023, 17:42   #3
LESZPOD
ford::amateur
 
Imię: LESZEK
Zarejestrowany: 05-09-2022
Skąd: KATOWICE
Model: FORD PUMA
Silnik: 1,0
Rocznik: 2021
Postów: 7
Thumbs up Odp: Wyposażenie wnęki bagażnika - "Megabox"

Witam. Dzwoniłem gdzie tylko mogłem z różnymi odpowiedziami....np. u siebie u dealera powiedziano mi,że skoro auto jest fabrycznie wyposażone w zestaw naprawczy to nie ma możliwości kupna koła dojazdowego bo nawet gdyby to po co mi ono skoro mam już zestaw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ? Chodziło mi o coś takiego jak w tym filmiku na youtubie,który zamieściłem czyli o to wypełnienie megaboxu bo resztę narzędzia ,koło itd.mogę kupić bez problemu na allegro ale nie chcę aby to mi "latało" wszystko po bagażniku i się tłukło. A podsumowując to w salonach w których byłem lub dzwoniłem do nich to mają człowieka gdzieś bo skoro kupiłeś już u nich auto to koniec z ich strony uprzejmości i jakiejkolwiek pomocy. Pokazałem im filmik to każdy tylko się dziwił i mówił że nawet nie wiedział o tym.

Ostatnio edytowane przez LESZPOD ; 22-01-2023 o 17:51
LESZPOD jest offline   Odpowiedź z Cytatem