View Single Post
Stary 27-05-2023, 20:38   #309
Majdanos
ford::amateur
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 27-05-2023
Skąd: Bydgoszcz
Model: B-max
Silnik: 1.4
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

SiemkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. miesiąc temu stałem się posiadaczem b-maxa z 2015r i silnikiem 1.4.ogólnie to rozglądałem się za fiatem tipo ale tak jakoś wyszło i jest b-max Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wrażenia: minusem na pewno jest brak podłokietnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam też usterkę spryskiwacza przedniej szyby.zamowilem manetkę i zobaczymy czy to bylo przyczyną.no i diabeł mocowy to to nie jest.ale jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w planach mam zagazowanie ale trochę mnie przerażają opinie i wypalające się zawory.

3 miesiace minely, co jeszcze rzuciło mi sie w oczy: maluteńki bagażnik i brak relingów zeby zamontowac kufer na dach. Głośna praca wiatraka chłodnicy przy odpalonej klimie. Trzeszczą plastiki jak sie podjezdza pod jakas skośną górkę tak jakby calą rama pracowała co jest dziwne.. rekord spalania jak na razie to 5.4 z odpalona klima ale to była mordega nie jazda. srednie spalanie tak 40/60 na korzyść miasta wychodzi mi 7.9l wiec tak w normie bym powiedzial.

Ostatnio edytowane przez Majdanos ; 14-07-2023 o 08:10
Majdanos jest offline   Odpowiedź z Cytatem