View Single Post
Stary 28-12-2013, 03:08   #2
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Na montaż foteli zarezerwowałem sobie cały dzień i jak się później okazało całe szczęście.
Sam montaż nie jest jakoś wybitnie skomplikowany jednak wymiana wykładziny wymaga zdemontowania praktycznie całej tapicerki tylnej części samochodu. Jeśli wcześniej się tego nigdy nie robiło i nie dysponuje się żadną dokumentacją trzeba się trochę nagimnastykować.
Mi trochę przykro było iż mimo prośby na forum dotyczącej montażu foteli, wymiany wykładziny, demontażu tapicerki nikt nie podpowiedział ani słowem a przecież nie jestem pierwszy który to robi. Ale jakoś w końcu dałem sobie radę.
Mam przynajmniej nadzieję że następnym osobom z moim opisem będzie chociaż trochę łatwiej.

Ponieważ jestem pedantem i zwracam uwagę na wszystkie nawet najdrobniejsze szczegóły a dodatkowo robiłem to po raz pierwszy i bez żadnych wskazówek cała operacja zajęła mi aż 17 godzin.
Ja przy okazji rozbiórki dokładnie sprzątnąłem samochód, odkurzyłem, pomyłem zdemontowane plastiki itp..

Myślę że gdyby pominąć wiele nieistotnych z punktu widzenia foteli prac, całą operację można by spokojnie zamknąć w kilka godzin.

cdn...
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem