View Single Post
Stary 20-02-2020, 08:59   #83
Makgajwer
ford::beginner
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 27-10-2019
Skąd: Poznań
Model: EDGE
Silnik: 2.0 BiTurbo
Rocznik: 2016
Postów: 10
Domyślnie Odp: Usterki czy nie dociągnięcia - czy też tak macie?

Cytat:
Napisał Makgajwer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- "0" widoczności przez boczne szyby podczas obfitego deszczu !!!! Jest na początku taki jakby mini-deflektor, który powoduje że na szybie tworzą się podciśnieniowe "megafraktale" wzory absurdalne a woda zapieprza w przeciwnym kierunku !! No szlag mnie trafia !!!
- wczoraj zamontowałem "owiewki" przednich szyb..., testuje...
Wyniki testu pt. "owiewki":
+ całkowita zmiana cyrkulacji wody na szybie, nie ma już "powracającej wody pod prąd" znakomicie polepsza widoczność w szybie i lusterkach bocznych, do 120km/h jest SUPER...
+ wygląd jak dla mnie rewelacja, mam ciemno-wiśniowe auto, ale też dobrze wyglądałyby z białym lakierem...

- powyżej 130km/h zaczynają być słyszalne..., przy wyższych prędkościach jest proporcjonalnie gorzej... i jest to dla mnie na tyle przykry dźwięk, że pomimo zalet wymienionych powyżej, zdecydowałem się zdemontować... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Gdyby ktoś reflektował, to za komplet owiewek w kolorze "mocno ciemnym" za które zapłaciłem z dostawą ok 100 pln... to oddam za czapkę śliwek..., tzn za koszty przesyłki..., jeśli Poznań i okolice to można ode mnie odebrać...za free...
Makgajwer jest offline   Odpowiedź z Cytatem