View Single Post
Stary 17-08-2018, 08:20   #9
Zibi0802
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-04-2016
Model: Ford Fusion benzyna
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Postów: 11
Domyślnie Odp: Gaśnięcie na niskich obrotach po przejechaniu 7-10 km

Niestety temat trochę "zaniedbałem", ze względu na brak czasu i pilniejsze potrzeby...

Teraz jest tak, że codziennie rano jak go odpalam obroty idą do góry i później spadają do 400-500 czasem zgaśnie a czasem nie. Po Powtórnym odpaleniu pokazuje 1500. Po przejechaniu (zapewne rozgrzaniu) jak się zatrzymam i wyłączę go i włączę to wraca do standardowego 800.

Patrzyli znowu do przepustnicy ale tam czysto.

Wczoraj np jak jechałem to ni z tego ni z owego zgasł. Po 1500 i "restarcie" miał 800 i wszystko grało. Bardzo mnie martwią te obroty, a nie bardzo uśmiecha mi się wymiana 7 czujników, bo któryś "może pomoże" włącznie z częściami to mogę zbankrutować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (oczywiście bardzo dziękuję za wskazówki od czego może to zależeć)

To falowanie i podwyższone obrotu powodują też, że żre paliwo jak szalony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wygląda na to, że chyba zacznę od tych czujników przy przepustnicy, ale jak pisałem wcześniej jestem laikiem w sensie mechaniki i zdaję się na wiedzę mechanika do którego jeżdżę od bodajże 12 lat (3 kolejne auta) ... jak będę miał progres napiszę.

Ktoś kojarzy jaki jest koszt przepustnicy z tymi czujnikami tak +/- ?
Zibi0802 jest offline   Odpowiedź z Cytatem