View Single Post
Stary 08-07-2010, 16:17   #28
PaBlLoO90
ford::advanced
 
Avatar PaBlLoO90
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 09-10-2009
Skąd: Gdynia
Model: MONDEO MK4 GHIA
Silnik: 1,8 TDCI 125 PS
Rocznik: 2009
Postów: 481
Domyślnie Odp: Bardzo niskie obroty na rozgrzanym silniku/diesel

Cytat:
Napisał piter9020 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Następny mechanik stwierdził że nie powinno się regulować obrotów tymi śrubkami tylko jakoś elektronicznie pod komputerem.
A gdzie on chciał podłączyć ten komputer ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakiś amatorGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
A jeszcze chcę mieć pewność że to na pewno pompa a nikt nie chce mi dać 100% gwarancji że to własnie to bo wymienie i objawy nie ustąpią :/ Tylko znaleźć jeszcze kolesia który mi to zrobi. Bo z tego co slyszałem to z pompami lucas jest troszkę problem zregenerować i założyc :/
Faktycznie nie każdy warsztat podejmuje się regeneracji Lucasa. Choć sama instalacja pompy w silniku to już nie filozofia, mechanika który zna się na dieslu zrobi to szybko i sprawnie. Jedynym i dokładnym sposobem sprawdzenia pompy jest jej wymontowanie , i oddanie do warsztatu w celu sprawdzenia szczelności oraz ciśnienia.

Ostatnio edytowane przez PaBlLoO90 ; 08-07-2010 o 16:19
PaBlLoO90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem