View Single Post
Stary 24-06-2019, 08:42   #10
Pankoala
ford::amateur
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 18-10-2015
Skąd: Mielec
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 8
Domyślnie Odp: Niestabilność powyżej 100km/h, nadsterowność, brak precyzji, bujanie

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bierzesz sie za diagnoze od du..y strony , sprawdz w.w tuleje tzw cukierki/
...bez komentarza...

Powtórzę to, co napisałem w drugim zdaniu w pierwszym poście: wymieniłem już WSZYSTKIE możliwe tuleje wahaczy z tyłu i z przodu. W tym tzw. cukierki oczywiście też. Nie brałem najtańszych tylko najlepsze - Lemfordera. Byłem już w trzech różnych warsztatach, w tym ASO Fiata, bo akurat Forda nie mam w okolicy. W międzyczasie 3x zrobiłem też zbieżność i kupiłem nowe opony, poduszki też zmienione. Szczerze mówiąc ASO mam daleko w d***, np. kiedyś (w Krakowie ASO Ford) powiedzieli mi, że w Powershifcie nie trzeba zmieniać oleju. Z kolei w ASO Fiata nie potrafili zauważyć ewidentnie odklejonych cukierków. Także generalnie nie widzę kompletnie żadnej przewagi ASO ale to już inna kwestia. Tak czy inaczej w zawieszeniu NIC złego nie widać a auto prowadzi się bardzo niestabilnie przy większych prędkościach i bardziej dynamicznych manewrach. Efekt i odczucia są takie, jakbym założył jakieś 10-letnie łyse zimówki Dębica a założone mam nowe Uniroyal.
Pankoala jest offline   Odpowiedź z Cytatem