View Single Post
Stary 22-05-2013, 22:28   #8
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

Przecież goście od instalacji polonizacji softu navi fabrycznych (nie tylko Forda) ostro się reklamują od kilku lat. Jeśli miał powstać szum to jakoś słabo go słychać.
Jedyna różnica "mojej" propozycji w stosunku do dotychczasowych ofert jest taka, że gość, z którym nawiązałem kontakt jest (moim zdaniem) kumaty i zrobił to na SP 5.3 zarówno w wersji z kamerą cofania jak i bez. Pozostałe (dotychczasowe na allegro) były chyba na 5.1 i to bez kamery cofania.

Instalację nowego SP wykonuje każdy własnymi rękami - dotyczy nas jeśli podejmie się stosowną decyzję. Pojawienie się nowego SP może byś w pakiecie negocjacyjnym (jego polonizacja) z autorem polonizacji. Nie naciskam, tylko pokazuję opcję.

Nie ma w Blaupunktach blokady języka polskiego (zgodnie z moją wiedzą). Brak jest polonizacji menu i w z wiązku z tym brak opcji wyboru polskiego lektora, bo to jest standardowo u Blaupunkta połączone (język menu + lektor).

Mapy są z niewielkim wpływem na polonizację softu.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 22-05-2013 o 22:39
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem