Temat: [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
View Single Post
Stary 09-08-2018, 10:07   #176
Chica
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-05-2018
Skąd: Poznań
Model: Ecosport ST-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM
Rocznik: 2018
Postów: 19
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia?

Cytat:
Napisał Terminator007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ktoś tam wspominał wczesniej ze mu wieje z bocznych nawiewów... wystarczy przesynąć regulator w nawiwie maksymalnie w kierunku drzwi i nawiew jest zamknięty ( a więc więcej bawcie się pokrętłami i suwakami :-) ).
Ten ktoś to ja i strasznie mi się przykro zrobiło, że pomyślałeś, że nie umiem zamknąć kratki nawiewu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chodzi mi o ten element, który zaznaczyłam na zdjęciu na żółto. Tu nawiew się uruchamia tylko przy opcji na przednią szybę i służy do nawiewu na boczną szybę. I nie da się tego zamknąć, bo nie ma pokrętła ani suwaka. I to mi wieje w ucho, ale rozumiem, że tego nie zauważyłeś, bo może nie używasz ustawienia na szybę, a na pewno jesteśmy różnego wzrostu.

To pod spodem zaś, co można zamknąć za pomocą regulatora, nie działa przy ustawieniu na szybę, tylko przy ustawieniu na przód, no i tak, tu się już wcześniej bawiłam pokrętłem jak i innymi suwakami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_1141.jpg (87.9 KB, 74 wyświetleń)
Chica jest offline   Odpowiedź z Cytatem