View Single Post
Stary 11-03-2008, 13:26   #77
TiM
ford::professional
 
Avatar TiM
 
Zarejestrowany: 03-12-2007
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCi 125/144KM 340/403Nm :) chip by heko
Rocznik: 12.2007
Postów: 1,278
Domyślnie Re: [MK4]czy warto kupić nowe Mondeo ?

A ja znów muszę poprzec kubusia.
Zalozyles wątek i choc moglem odesłac cię do naszych kilku innych tematow postanowiłem odpowiedziec i pozachwalac trochę nasze autka.
Postąpiłem tak bo:
-nudziłem się nieco w niedzielne popołudnie
-lubię chwalic nasze autka :fcp4
-uważam ze mondeo mkIV to naprawdę dobre auto i zasluguje na pochwałę
Przez dwie strony opisywałem Ci je razem z kolegami i starałem pomóc w wyborze (nie pomineliśmy również kilku wad), caly czas miałem nadzieję na rzeczową dyskusję. Ty jednak, z uporem maniaka, pomimo że odbyłeś tym autem ledwo jedną jazdę testową, imputujesz nam że to auto jest złe i ma szereg wad, które my, uzytkując je na codzień, pomineliśmy, a Ty, jako "wielki fachowiec" dostrzegłeś po 10 min. przebywania w okolicy auta. Wybacz, mozesz miec odmienne zdanie i nikt Ci tego nie broni, ale autorytarne stwierdzanie ze to auto jest bee bo Ty tak uważasz, jest nie na miejscu! I nie porównuj proszę grupy osób niezależnie od siebie uzytkujących dany model auta i opisujących je na forum, do swojego przechwalajacego się kolegi, który tylko pod wpływem alkoholu potrafi byc obiektywny(wg.Ciebie).
Nie chcesz to nie, ale nie psuj nam krwi, proszę, bo zaryzykuję jednak tezę że wiemy nieco więcej na temat tego modelu niż Ty.
Pozdrawiam!
__________________
G - Car solution
TiM jest offline