View Single Post
Stary 07-11-2022, 15:45   #8684
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał Woytas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
superb za rok ma być nowy więc kupowanie obecnego ... , poza tym delikatnie mówiąc użytkownicy VAG-ów to mogą marzyć o poziomie usterkowości mondeo , wystarczy przejrzeć forum arteon-a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

co do BMW @Robert 68 mnie tu jedynie martwi trochę w 30i znikanie płynu chłodzącego , dość często ten problem występuje w świeżych autkach , drążyłeś ten temat ?

Bump:

zmienić jest na co tylko trzeba wydać min. 2x tyle i nie zawsze otrzyma się w dodatku zbliżoną konfiguracje do tej sprzed 4-5 lat bo w ówczesnej cenie to się obecnie to się kupi biede golfa w dodatku nie pojawiły się nowe modele z "średniej" półki typu 6, Insignia, Mondeo i zostaje "premium"
jak Ty przesadzasz z tą usterkowością Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zarządzam flotą 400 aut w dużej firmie medycznej, 80% to VAG i poza Golfami 8 i elektroniką to mechanicznie totalnie nic. auta są na 48 miesięcy i do 200 tys nalotu. Wcześniej pracowałem w Volkswagen Financial Services gdzie z VW byłem codzienie przez 8 godzin i tego nie potwierdzam, najbardziej elektronika w Golfie 8 i Octavii nowej ale też już opanowują temat.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem