Temat: [Mondeo 2007-2014] Nie odpala, nie kręci rozrusznik.
View Single Post
Stary 15-02-2019, 22:38   #6
mpDante
ford::beginner
 
Avatar mpDante
 
Imię: M.
Zarejestrowany: 17-04-2016
Skąd: Polkowice
Model: Insignia ST OPC-Line (FL)
Silnik: 2.0 CDTI [163 KM]
Rocznik: 2013
Postów: 47
Domyślnie Odp: Nie odpala, nie kręci rozrusznik.

Cytat:
Napisał onepone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miesiąc temu miałem to samo i u mnie problemem był brak masy w przekaźniku R2 (od rozrusznika). Łatwo to sprawdzić - wyciągasz ten przekaźnik i miernikiem sprawdzasz. Tymczasowo zrobiłem sobie nowe połączenie masy i działa. Jak przyjdzie wiosna dobiorę się do wiązki u siebie i wymienię winowajcę.
Czy od rozrusznika nie powinien być przekraźnik R1? Instrukcja np. opisuje, że F15 jest od rozrusznika. Możesz coś więcej powiedzieć, jak zrobić to tymczasowe połączenie masy? Na którym pinie przekaźnika tej masy brakuje?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Znalazłem podobny temat, ale bez ostatecznego rozwiązania... https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3440896.html

Cytat:
Napisał Golson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kabel masowy między silnikiem, a nadwoziem. Kup oryginał - cena nie powala (~130pln) ale ma w komplecie wszystkie osłonki i uchwyty. Przerabiałem temat zeszłej wiosny w przedlifcie.
Jak ten kabel wygląda, ewentualnie nr części? Z tego co na szybko znalazłem, powinien być przykręcony po podłużnicy pod obudową filtra?

Ostatnio edytowane przez mpDante ; 16-02-2019 o 00:05
mpDante jest offline   Odpowiedź z Cytatem