View Single Post
Stary 24-11-2016, 11:41   #22
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: pomysł na poprawę widoczności / kamerę cofania

Cytat:
Napisał Golson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No popatrz - ale już wymiana zespołu projekcyjnego w reflektorach przednich na takie, które nie zostały przebadane razem z reflektorem w trakcie procesu homologowania już nie budzi w Tobie podobnych zastrzeżeń...
Wiem do czego pijesz i w ogóle mnie to u ciebie nie dziwi. Ot zachowanie trolla.
Ale wyjątkowo ten aspekt mnie zainteresował. Czy lampa jest homologowana jako całość tylko z danym typem projektora? W końcu klosz lampy u lamp soczewkowych nie bierze udziału w formowaniu wiązki światła, wiec spełnia identyczna role w przypadku projektora OSRAM jak i HELLA. Formowanie wiązki następuje w projektorze. Jeśli projektor jest homologowany a całość poprawnie ustawiona to powinno być OK.
Podobnie jest z żarówkami: możesz je wymieniać dopóki same są homologowane.
Ale to są dywagacje. Chciałbym wiedzieć jak to jest faktycznie. Jeśli masz konkretne i wiarygodne informacje chętnie się dowiem.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020

Ostatnio edytowane przez MaXyM ; 24-11-2016 o 11:44
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem