View Single Post
Stary 06-02-2017, 07:38   #8
Graphitee
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-09-2016
Model: MK4
Silnik: PB+LPG 2.0 145KM - Stag4Qbox + reduktor AC R01 + wtryskiwacze hana pojedyncze
Rocznik: 12.2008
Postów: 18
Domyślnie Odp: Rozładowany aku - brak możliwości wejścia do auta

Cytat:
Napisał szczerba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No.... otwierasz tym kluczykiem drzwi, ciągniesz za klamkę i w otwór w nadwoziu wchodzisz do środkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przepraszam za odrobinę żartu, ale nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc "jak mogę wejść do auta"
Żart zawsze jest potrzebny, ale czy przeczytałeś dokładnie mój post? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Napisałem, że rozładował mi się aku i w ogóle nie mogę otworzyć auta. Nie mam tradycyjnego kluczyka aby mieć możliwość otworzenia manualnie przez zamek, a jedynie poprzez elektronikę otwieram auto (odpalam auto przez ford power).

Gdybym posiadał tradycyjny kluczyk to bym tutaj nie pisał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aku się rozładował ergo nie mogę otworzyć auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Dzięki sprawdzę! Ja głupi otworzyłem kluczyk aby sprawdzić czy bateria działa. Ale nie wiedziałem, że kluczyk jest ukryty pod logiem forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Graphitee ; 06-02-2017 o 07:47
Graphitee jest offline   Odpowiedź z Cytatem