View Single Post
Stary 17-10-2017, 08:56   #10
Bartek Wiecek
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 15-10-2017
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: tdci 2.0 180km
Rocznik: 2016
Postów: 4
Domyślnie Odp: Kamera cofania - czy da się dołożyć oryginał

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przecież w podforum o mondeo jest wątek o dokładaniu fabrycznej kamery do mondeo mk5 (identyczna platforma co Twój smax) - sporo osób dołożyło już, więc nie ma problemu. Trzeba tylko poszukać gratów (kamery, blendy i wiązki)
Dzięki.. poszukam - przejrzałem tylko forum s-max'owe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jaki moduł??
mhmm.. nie wiem - taką informację dostałem w serwisie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w przypadku Sync2 i Sync3 to kamerę podłącza się bezpośrednio bez żadnych modułów
dzięki za informację
Bartek Wiecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem