View Single Post
Stary 04-05-2009, 17:47   #26
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Czujniki parkowania (cofania) - jakie wybrać?

Cytat:
Napisał azet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmmm technika tam, technika tu, w VW sam zaparkuje, co się dziej na tym świecie,a jak coś siądzie to człowiek inwalidą zostanie.ale od tego to my chyba nie uciekniemy, ale osobiście mieszane odczucia mam ( sam się zastanawiam-łem,ale nie wiem jak do tego podejść ) a im więcej jeżdżę tym mniej mi są potrzebne , chcoiarz czasami cofając na parkingu, wychodzę rzucić okiem czy to już czy jeszcze trochę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja na szczęście rzadko muszę parkować w miejscach ciasnych ze tak powiem ,ale jeśli już to stresik jest ,szczególnie cofając potrafię wysiąść - zobaczyć czy już wystarczy po czym okazuje się że mogę cofnąć co najmniej dwa metry jeszcze ,ostatnio robiłem testy pod firmą cofając sobie i jest tragicznie ,trochę kurde obciach po roku jeżdżenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam kolegę ,dobrego mechanika więc będziemy się razem męczyć ,później mogę służyć radą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 04-05-2009 o 17:49
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem