View Single Post
Stary 19-08-2020, 13:33   #115
Mic998
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-03-2018
Skąd: Częstochowa
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 4
Domyślnie Odp: akcja serwisowa 1,6 EB układ chłodzenia 17S09

Cytat:
Napisał karloss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najpierw sprawdź co może być przyczyną ubytku płynu. Ile ubyło tego płynu i ile mm przybywa po odkreceniu korka? Co to znaczy, że akcja polegała na aktualizacji oprogramowania? Nie robili modyfikacji ukladu chłodzenia?
Sprawa się dzisiaj wyjaśniła, trochę się przestraszyłem, że już mam silnik zajechany po przeczytaniu problemów u kolegów. Jako, że nie jestem pierwszym właścicielem Focusa, nie miałem pełnej wiedzy. Przed zakupem akcja serwisowa ze zbiornikiem płynu chłodzącego została już zrobiona, natomiast już w moich rękach Focus przeszedł akcję serwisową związaną ze sprzęgłem. To była sama aktualizacja oprogramowania. Dziwne tylko, że musiałem obdzwonić dwa serwisy Forda żeby uzyskać pełną wiedzę, tak jakby w jednym nie mieli dostępu do informacji co było robione wcześniej. Natomiast przyczyną ubytku płynu chłodzącego jest pompa wody, tak więc wymieniam cały rozrząd i mam nadzieję, że będzie po sprawie.
Dzięki za pomoc.
Mic998 jest offline   Odpowiedź z Cytatem