Temat: [Edge 2015- ] Tylny dyferencjał dziwne dzwięki
View Single Post
Stary 24-01-2021, 09:37   #35
mordziaty1
ford::average
 
Imię: KK
Zarejestrowany: 11-03-2018
Skąd: Wieliczka
Model: Edge
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2015
Postów: 168
Domyślnie Odp: Tylny dyferencjał dziwne dzwięki

Cytat:
Napisał robsoncz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę że próbujesz mnie obrazić
Facet oszalałeś ? gdzie w którym momencie chciałem albo obraziłem Ciebie.
Ile silników zrobiłem, no sporo tego by się nazbierało, silniki od ciężarowych Vovlo było to w latach 80' i całą masę innych Steyr Jelcz Mercedes Wołga, skrzynie to prosta robota choć przyznaję że nie robiłem ich wiele, oczywiście mowa o manualach, automatów się nie tykam bo nie znam się na nich, a jak czegoś nie ogarniam to daję zarobić komuś kto się na tym zna.
Piszesz że robiłeś/znasz się na tym a odwaliłeś fuszerkę, no jak to ? ja bym sobie nie pozwolił na takie podejście, i to nie z braku kasy czy czasu, taka robota jest 0 1 czyli na tak zwane się uda albo nie uda, jak coś robię to zawsze na 100%, szkoda czasu i nerwów, jak potem coś się rozsypuje i wiem że to moja wina.
Jak już poruszyłeś temat to sprawdź sobie budowę i naprawę silników skuterów wodnych 2T, serwisuje takowe.
Problem w naprawie/ustawieniu dyfrów jest spowodowany kształtem zębów na ataku i talerzu, muszą przylegać w ściśle określonym miejscu, podkładki rzędu setek mm potrafią wywrócić całe ustawienie do góry nogami, jak zrobiłem pierwszy to stwierdziłem że remont silnika to super prosta sprawa.
__________________
Ford EDGE 2.0 ecoboost
Pozdrawiam mordziaty1.

Ostatnio edytowane przez mordziaty1 ; 24-01-2021 o 10:15
mordziaty1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem