View Single Post
Stary 22-09-2021, 13:11   #9
siemion
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2013
Skąd: Ursus
Model: Focus mk2 FL
Silnik: 1.6 noPb
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Carvertical- moja historia prawdziwa.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pod tym vin pokazało mi na szybko ze to Rapid.. moze jednak pomyliłeś VIN przy raporcie..
No właśnie nie pomyliłem, ale sprawa jest z końca sierpnia, złożyłem od tego czasu reklamację, opisałem w kilku miejscach, mieli kilka dni, żeby poprawić w swojej bazie. Załączam pierwszą stronę raportu Carvertical
oraz potwierdzenie wykonania ostatniego serwisu.

Bump:
Cytat:
Napisał gutozaur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szczerze to przerażające co piszesz. Szkoda że nie umieściłeś fragmentów raportu np. z przebiegiem i przebieg twojego auta, żeby wykluczyć potwierdzić na wszelki wypadek że mówisz prawdę bo teraz to jest słowo przeciwko słowu, choć Ci wierzę....
Proszę bardzo, pierwsza strona raportu carvertical z innym modelem pojazdu, oraz strona z informacją o przebiegu według tego raportu.
Załączam też potwierdzenie wykonania ostatniego serwisu w ASO.
Nie ma nic do ukrycia, jak również nie szukam sensacji. Ostrzegam wyłącznie, żeby ludzie nie tracili pieniędzy i czasu, bo raport tej firmy ma się nijak do rzeczywistej historii pojazdu.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Rapid CV JPG.JPG (79.6 KB, 68 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Rapid ASO.jpg (85.0 KB, 61 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Rapid CV 2.JPG (74.3 KB, 57 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez siemion ; 22-09-2021 o 13:45
siemion jest offline   Odpowiedź z Cytatem