Temat: [Mondeo 2014- ] Jakie opony na lato
View Single Post
Stary 06-03-2020, 15:14   #46
Tomas_zg
ford::average
 
Avatar Tomas_zg
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 04-09-2019
Skąd: Zielona Góra
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 130
Domyślnie Odp: Dobór opon letnich sezon 2020

Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koleżanka ma te opony w Volvo, strasznie głośne!
Bralem ze wzgledu na opinie na paru stronach ( nie tylko oponeo) i szukalem cichych opon. Wszedzie ludzie pisza ze sa ciche.

Bump:
Cytat:
Napisał P405 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobra cena, bo teraz 335 zł.

Wysłane z mojego NX551J przy użyciu Tapatalka
Przepraszam najmocniej moj blad. Podalem netto bo na szybko z pamieci. Tak czy inaczej w dniu zakupu byly po 315 brutto za sztuke wiec teoszke taniej niz teraz. Na poczatku stycznia kupowalem

Bump:
Cytat:
Napisał karloss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba było rozważyć 235/45 jednak trochę większy komfort. Wiem, wiem oficjalnie to chyba po FL ten rozmiar wszedł do mk4.
Mialem przy 40 jeszcze obnizone mocno mondeo. Po wymianie zawieszenia na wyzsze - standardowe, juz i tak mi sie zrobil luksus na drodzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomas_zg jest offline   Odpowiedź z Cytatem