View Single Post
Stary 08-03-2017, 11:36   #19
cytus
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-12-2015
Model: Focus
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 469
Domyślnie Odp: lokalizacja odpływu skroplin/spustu kondensatu w układzie klimatyzacji

Cytat:
Napisał ignas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok, mam już kupiony preparat i nowy filtr, może dzisiaj uda mi się zabrać za dezynfekcję parownika. Zastanawiam się, czy preparat dozowany od strony ujścia skroplin może przedostać się przez filtr do kabiny? Jeśli zostawię stary filtr na czas stosowania środka, a on go zamoczy, to spłyną z niego (tj. filtra) wszystkie nieczystości - jeśli nie spłyną odpływem, tylko utkną gdzieś to zaczną się procesy gnilne i zacznie śmierdzieć... Jeśli przed operacją założę nowy filtr to będzie mokry. Wychodzi, że najbezpieczniej wyjąć stary filtr, oczyścić go i założyć ponownie na czas dezynfekcji, a po jej zakończeniu wymienić na nowy.
Będę wdzięczny za uwagi do moich przemyśleń Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyciągnij filtr, wyczyść wilgotną szmatką pozostałości, zabrudzenia. Wtedy jedziesz śmiało z preparatem ;-)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
cytus jest offline   Odpowiedź z Cytatem