View Single Post
Stary 06-08-2018, 17:09   #276
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 462
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale świecenie się przycisku A/C nie jest jednoznaczne z działaniem sprężarki, to komputer decyduje o jej działaniu lub nie kiedy jest to potrzebne.
Pełna zgoda. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie da się przyciskiem AUTO wyłączyć automatu.
U mnie się da... albo o czymś nie wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak będę mieć auto to z ciekawości sprawdzę (póki co bujam się samochodem mamy).

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ręczna zmiana prędkości wiatraka całkowicie deaktywuje automat
Jak wyżej, mam wrażenie, że u mnie kierunkami nawiewu nadal steruje wtedy komputer. Ale powiem szczerze, że dałeś mi do myślenia, więc na to też zwrócę uwagę jak będę mieć z powrotem swoje auto. W końcu człowiek się uczy całe życie, a nuż mnie moje 15-letnie Mondeo jeszcze czymś zaskoczy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
FrogsterPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem