View Single Post
Stary 10-01-2017, 21:30   #4996
BiCAR
ford::beginner
 
Avatar BiCAR
 
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: Białystok
Model: Mondeo Titanium mk5
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM->240KM
Rocznik: 2017
Postów: 10
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał anastazyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@BiCAR ładna konfiguracja - taki rabat rozumiem że na firmę udało się wyrwać czy na osobę prywatną
Dostałem rabat na firmę, co prawda ciężko było, musiałem mocno "poszperać" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale nie ma rzeczy niemożliwych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:

BiCAR jedynie bym nie zamawiał panoramy okropne w lato jest to zbędny gadżet jak dla mnie
Spotkałem się z różnymi opiniami, że warto, inni że nie. Wziąłem ze względu na dzieci i widoki dla nich, przecież w razie upałów można zasunąć roletę i zawsze jest trochę lżej, prawda. Poza tym w naszym super ciepłym klimacie, ile mamy upałów? A wrażenia z widoków, chyba warto....
Powiedzcie mi proszę, bo nie zwróciłem uwagi, w wersji 5d roleta na panoramę jest zasuwana elektrycznie czy ręcznie?
BiCAR jest offline   Odpowiedź z Cytatem