View Single Post
Stary 14-01-2018, 19:36   #22
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,381
Domyślnie Odp: uwaga!!! WF0KXXGCBKCL23178 uwaga!!! Ford focus 2012 hb czarny z olsztyna

Cytat:
Napisał kumpel Fordzika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupujący też chcą oszukać sprzedającego i chcą od niego wyrwać dobre zdrowe auto za cenę złomu
Może kolega sprecyzować jak mozna oszukać sprzedającego ?

Jeżeli kupującemu nie pasuje cena to sprzedający mówi dowidzenia i tyle, no chyba ze mu bardzo zależy sprzedać. Sprzedawałem długo swoje pewne wozidło i miałem wielu oglądających co grymasiło względem ceny. Truli mi pupe ze trzeba pewnie będzie wymienić to i to a może i tamto, bo te typy tak mają. W ogłoszeniu napisałem cene /przyznaje ze wygórowaną/ stan i przebieg, więc jak ktoś próbuje mi stworzyć na nowo historie o moim pojeździe, którym sie od lat poruszam od nowości to kulturalnie mu dziękuję by sobie nie szczepić języka i regulować ciśnienia . Po dłuższym czasie przyjechał konkretny klient, który chciał kupić konkretne pewne auto.
Jeśli chce sie kupić dobry pojazd to trzeba zapłacić. Można szukać, jeździć i grać w loterie.

Ostatnio edytowane przez tomaszjan31 ; 14-01-2018 o 21:02
tomaszjan31 jest online   Odpowiedź z Cytatem