View Single Post
Stary 12-01-2020, 08:36   #7
1111michi
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 11-01-2020
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDDI 90km
Rocznik: 2001
Postów: 9
Domyślnie Odp: nie odpala po naprawie sterownika -wina pompy?

Cytat:
Napisał karmelek88mk3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pol miliona to sporo byc moze byla juz robiona u mnie i u brata padly przy okolo 370tys. Co do tej metody to wydaje sie calkiem sensowna jak masz mozliwosc to sprawdz to. A z tego co pamietam to u mnie wlasnie wywalilo blad tego zaworu, na 100% pewnosci nie mam i wiele innych. Ale u ciebie mowisz ze nie ma zadnych wiec powinno gadac, a ta pomocnicza pod zbiornikiem oczywiscie dziala?
Błędów nie ma absolutnie żadnych, mam wersję 90 koni i nie ma tu pompy przy zbiorniku. Zastanawiam się jeszcze czy nie ma jakiegoś przekaźnika tudzież bezpiecznika wartego sprawdzenia gdyż tak jak mówię, auto chodziło bez zastrzeżeń, podczas awarii pojawił się błąd sterownika- ten zregenerowany auto odpowietrzone odpaliło od razu pochodziło chwilę gdzie normalnie wkręcało się na obroty nie kopcilo itd po czym zgaslo (tak jakby spaliło paliwo z przewodów plus filtra i zgasło nie zaciagnawszy więcej i już nie odpaliło nawet po wpięciu butelki z ropa a błędów nie ma absolutnie żadnych.

Bump: I jeszcze drugie pytanie. Czy orientuje się się może, jeżeli uszkodzony jest ten zawór dawki paliwa to istnieje opcja wymiany go bez wyciągania pompy?
1111michi jest offline   Odpowiedź z Cytatem