Temat: [Focus 2018- ] Zalety, wady i usterki
View Single Post
Stary 19-05-2019, 20:19   #97
robert_71
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-01-2019
Skąd: Tarnów
Model: focus mk4 kombi
Silnik: 1.0 EcoBoost MHEV 155, PS7
Rocznik: 2023
Postów: 112
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kacper69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze raz specjalnie sprawdziłem ten błąd.
Jeżeli w dzień ustawię wycieraczki na tryb przerywany ( mały deszcz) to światła mijania nie zapalają się .
Czekałem 2 minuty - bez efektu.
Auto jest tylko z czujnikiem zmierzchu , nie ma czujnika deszczu.
Też nie mam czujnika deszczu, ale światła mijania zapalają się tak jak opisałem. Oczywiście jeżeli są w trybie auto. Jeśli to nie działa sugeruję serwis.

Bump: Wg instrukcji:

"Funkcja reflektorów automatycznych włącza reflektory w warunkach niskiego poziomu światła otoczenia lub podczas działania wycieraczek.

Wskazówka: Po włączeniu funkcji reflektorów automatycznych reflektory włączą się w ciągu 10 sekund od włączenia wycieraczek.
Wskazówka: Jeżeli włączone są reflektory automatyczne i wycieraczki automatyczne, reflektory włączają się, gdy wycieraczki przedniej szyby pracują w trybie pracy ciągłej.
Wskazówka: Reflektory wyłączą się około 60 sekund po wyłączeniu wycieraczek.
Reflektory pozostają włączone przez jakiś czas po wyłączeniu zapłonu. Czas pozostawienia włączonych reflektorów można regulować za pomocą elementów sterowania wyświetlacza informacyjnego.
"

Ostatnio edytowane przez robert_71 ; 19-05-2019 o 20:34
robert_71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem