View Single Post
Stary 23-01-2024, 12:23   #187
djremo
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 21-04-2006
Skąd: Głogów
Model: S-Max MK2 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 180HP
Rocznik: 2016
Postów: 482
Domyślnie Odp: Aktywacja skrętnych świateł

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakiego S-maxa??? Bo jeśli MK2 - to wersja "full led z funkcją doświetlania halogenami" fabrycznie NIE ISTNIEJE. Więc na 100% to nie są żadne "full led" albo jest to "rzeźba po przygodzie"...
W lampach full led w mk2 doświetlanie zakrętów halogenami przeciwmgielnymi jest standardem w przeciwieństwie do mondeo mk5, gdzie w zależności od rocznika było aktywne lub nie. I nie jest to żadna rzeźba po przygodzie tak samo jak przy cofaniu zapalanie się ich obu

Bump:
Cytat:
Napisał martiniocp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie

Mam s maxa z.fulll LED i funkcja doświetlenia halogenami. Pytanie - czy można forescanem jakoś aktywować funkcje podążania lamp przednich za kierownicą? Wydaje mi się że lampy przy zapaleniu auta chodzą prawo lewo ale nie wiem czy to jest jeden rodzaj reflektora czy nie.

Pozdrawiam
Jest podążanie ale chyba nie oczekujesz, że zobaczysz mocny skręt świateł. Im większa prędkość tym zakres mniejszy, skręt lamp można łatwo zauważyć jak po skręcie wracają np. na pojeździe poprzedzającym albo jakiejś innej przeszkodzie gdzie widać dość dobrze snop światła
djremo jest offline   Odpowiedź z Cytatem