View Single Post
Stary 19-03-2017, 22:40   #1
wojgad
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-02-2016
Model: Focus
Silnik: 1.4
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie przy dodawaniu gazu nie przyspiesza - czy to wina zużytego sprzęgła

Hej,
Mam problem z moją Foką (1.4, benzyna+gaz). Nie wiem czy to wina zużytego sprzęgła, ale dzisiaj samochód przy dodawaniu gazu nie przyspiesza, a obroty rosną, tzn. jak dodaję lekko gazu to jakoś rusza, ale ogólnie, to chyba wina sprzęgła - to jest moje pierwsze auto, więc nie wiem czy to na pewno jest sprzęgło, szczególnie, że dzień wcześniej absolutnie nic się nie działo, a nagle po weekendzie ledwo da się jeździć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ledwo przejechałem 10 km do domu bo rozpędzenie auta do 40 km zajęło dobrą minutę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z moich obserwacji wydawało mi się, że sam pedał sprzęgła chodził luźniej, poza tym auto miało problemy z przyspieszaniem na wszystkich biegach, zarówno na benzynie i lpg.

Czy to sprzęgło czy może szukać usterki gdzie indziej? Ile +/- muszę odłożyć pieniędzy na naprawę (jeżeli to sprzęgło) i od razu zapytam czy ktoś ma sprawdzonego mechanika (po w miarę rozsądnych pieniądzach) w Krakowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z góry dzięki!

Ostatnio edytowane przez SRS ; 20-03-2017 o 10:08 Powód: Źle napisany temat. - Problemy to każdy ma
wojgad jest offline   Odpowiedź z Cytatem