Temat: [Mondeo 2007-2014] 2.0 benzyna - gaśnie po odpaleniu
View Single Post
Stary 07-09-2019, 06:29   #9
massiwo
ford::average
 
Avatar massiwo
 
Zarejestrowany: 25-10-2007
Skąd: Miasto Boga
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 145KM
Rocznik: 2008
Postów: 180
Domyślnie Odp: 2.0 benzyna - gaśnie po odpaleniu

Cytat:
Napisał fordmk42011 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam mam problem z moim autem Ford Mondeo 2.0 benzyna rocznik 2011 145 km po lifcie, ma spory przebieg ok 200 000 km. Auto posiada sekwencyjną instalacją gazową mam problem przy zimnym starcie. Auto odpala potem obroty spadają i gaśnie. Po kolejnym odpaleniu auta wszystko jest ok. Przepustnica była czyszczona , świece były wymienione, wtryski były czyszczone zawór egr został wymieniony w ASO. Odłączałem instalację gazową aby wykluczyć problem z instalacją po adaptacji problem nie zniknął. Próbowałem zmienić stację paliw z Orlenu na Shell też nie pomogło( leję benzynę 95 V-power albo 98 Verva).Auto jest zadbane wszystko na bieżąco było wymienione. W Aso nie udało się zdiagnozować usterki może ktoś ma jakiś pomysł?
odświeże

czy koledze, kolegom udało uporać się z problemem? faktycznie to pompa?

u mnie na zimnym zaraz po odpaleniu obroty spadaja i auto po prostu umiera. na wcisniecie pedalu gazu jest obojetny, nic sobie z tego nie robi.
za drugim, pali juz bardzo dobrze, ale chwile potem, gdy wyjezdzam powoli z parkingu, też potrafi sie przydlawic.

przepustnica wyczyszczona, adaptacja zrobiona, nowe swiece i filtr powietrza zamontowany

Ostatnio edytowane przez massiwo ; 07-09-2019 o 07:12
massiwo jest offline   Odpowiedź z Cytatem