View Single Post
Stary 18-01-2006, 21:15   #11
General
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-08-2004
Skąd: Kraków
Model: Ford
Silnik: 1.6 Zetec
Rocznik: 1997
Postów: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pinki
W sumie temat stary ale ja mam cb w Mondeo a Mondeo w Krakowie ale po mieście nie woże bo nie ma sensu pozatym za dóżo metalu od tramwajów itd .a to robi zakócenia. a radyjko to można fajnego alana kupić w zestawie z magnesem na allegor oczywiście nowego za 260 pln radio wpinane do zapalniczk iwiec można wpiąć oile radi ojest dobre to antenka magnesowa to już raczej nie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tez zakladam tylko na trasy, ale wlasnie moze kogos wtedy styknac. Zreszta jak obejsc zaklocenia, ktore rzecyziwscie sa? Przekrecasz "skuercza" tak, aby odbieral tylko najmocniejszy sygnal, czyli np. jak jedziesz 3 pasami obok Geanta to lapiesz najblizsze ciazarowki itp, a nie dodatkowo te, ktore juz sa pod makro i napieprzaja o OlkuszuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Magnesowka nie jest zla, nawet na zime. Jak samochod nie rozwija super szybkich predkosci, to taki moj duzy magnes z mega wysoka antena trzyma sie do 180 km/hGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A i jechalem 190-200 i nie odpadla... ale tez dzieki tej antenie dalem sobie ogranicznik i np. autostrade, czy dwupasmowke jade rowno 160 i... i mam spalanie malutkie, a i A4 robie prawie tak samo jakbym jechal 200 i caly czas hamowal, przyspieszal etcGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW Wszystko zalezy od zestrojenia anteny tez. Jak ostatnio bylem w Naprawie (polowa drogi do Zakopanego) to zlapalem gosci aktory dokladnie wyjezdzal z Nowego Targu (czyli jakies 25/30 km przede mnaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i mi mowi, ze stoja wlasnie tam przy skorachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. heheh
General jest offline   Odpowiedź z Cytatem